Grudniowy konkurs!

Grudzień. Miesiąc słodkości, przyjemności,poszukiwania i przygotowania. Z zewnątrz ciemny i zimny, w środku ciepły i oświetlony.
W grudniu jest tyle powodów do prezentów. Kalendarze adwentowe z niespodziankami, Mikołaj, moje urodziny, święta Bożego Narodzenia.
Każdy dzień może przynieść coś dobrego.

 

Kto już czuje ten świąteczny nastrój zbliżający się do nas krok po kroku? Ja jeszcze nie miałam czasu się w niego wprawić, ale czuje, że już się zbliża! Z tej okazji naszła mnie ochota na mały konkurs :)

Od jutra do soboty włącznie, codziennie, będę zadawać jedno pytanie. Do 13ego grudnia do godziny 12:00 czekam na odpowiedzi w komentarzach. Osoby, które podadzą najwięcej poprawnych -wygrywają! Jeśli okaże się, że więcej osób uzyska taką samą liczbę punktów wyłonimy wygranych w drodze losowania. Nagrody przewidziane są trzy.

141246_w

Nagroda nr 1. Wianek duży tealight, średnica ok 36 cm.
021902_w

Nagroda nr 2. Świecznik tealight, wysokość ok 11 cm.
021926_w

Nagroda nr 3. Świecznik na świeczkę, wysokość ok 9 cm.

Regulamin:

1. Konkurs trwa od 6.12.2015-13.12.2015 r. Odpowiedzi można zgłaszać do 13.12.2015 do godziny 12:00. Ogłoszenie wyników 13.12.2015 po godzinie 18:00.

2. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby lubiące profil NORdsgn na Facebook’u.

3.  Osoby, które podadzą najwięcej trafnych odpowiedzi w komentarzach zostaną nagrodzone przedmiotami wymienionymi w pkt 4. W przypadku uzyskania takiej samej liczby punktów przez większą ilość osób nagrody zostaną przydzielone w drodze losowania.

4. . Nagrodami są: Miejsce 1: duży wianek świąteczny tealight; Miejsce 2:  świecznik diamentowy tealight; Miejsce 3: świecznik diamentowy na świeczkę.

5. Kolor świeczników do wyboru: naturalny, pobielany lub czarny-podpalany. Kolor możemy też dostosować na specjalnie życzenie osoby wygrywającej

POWODZENIA!

Reklamy

Jedna odpowiedź na “Grudniowy konkurs!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s