Do małego mieszkania. Sofa Melo i Puf Xtra – BoConcept.

Jednym z przyjemniejszych elementów mojej pracy jest… chodzenie po sklepach :) Sklepach z wyposażeniem wnętrz, pełnych przepięknie skomponowanych mikro enklaw. W każdej z nich można przystanąć lub wygodnie wyłożyć się na fotelu i smakować przyjemną przestrzeń. Przestrzeń publiczną, o czym czasami można zapomnieć :)
To, że BoConcept jest jednym z moich ulubionych miejsc nie muszę nikomu chyba mówić. Kilka razy się już z tym zdradziłam :) Nie będę się dziś skupiała na przedstawianiu całego asortymentu oraz historii BoConcept. Opowiem krótko o idealnych rozwiązaniach dla małych mieszkań, które u nich znalazłam.

Pierwszym z nich była niepozorna sofa Melo. Nieduża, lekka, na nóżkach czyli odpowiednia by nie przytłoczyć wnętrza. Jednak to nie wszystkie jej zalety. Sofa ma funkcję spania oraz całkowicie regulowanej leżanki. Co zyskujemy ? Nie zagraconą przestrzeń i możliwość wygodnego  przenocowania gości. Mała, zgrabna i funkcjonalna :)

Sofa Melo. BoConcept
Sofa Melo. BoConcept
Sofa Melo. BoConcept
Sofa Melo. BoConcept

Drugie to puf Xtra. Puf jak to puf. Ważny gdy mamy za mało miejsca na narożnik, a przydałby się od czasu do czasu. Gdy goście przychodzą i nie ma już miejsc do siedzenia. Jednak ten puf ma jeszcze jedną fajną funkcję. Zgadliście już jaką ?

Puf Xtra. BoConcept
Puf Xtra. BoConcept
Puf Xtra. BoConcept
Puf Xtra. BoConcept

Tak, funkcję spania :) Jest zdecydowanie moim ‚must have’. Oczywiście taki puf odnajdzie się idealnie w każdym domu (nie tylko małym), bo nigdy nie wiadomo ilu gości będzie u nas nocować :)

Jeśli nie byliście jeszcze nigdy w świecie BoConcept to zapraszam do najbliższego salonu. Lista tutaj. W razie gdybyście jeszcze potrzebowali zachęty- dziś ruszyła wyprzedaż, więc jest okazja wziąć kawałek BoConcept również do domu :)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s