Rocznicowe mini Garden Party

Wiosna zagościła już na dobre, więc dzisiejsza notka będzie wiosenna. Nie będzie się też kryć w czterech ścianach. I będzie trochę prywatna.

Chwilę przed majówką, jakiś czas temu, miał miejsce nasz ślub. Teraz nadeszła kolejna rocznica. Chciałam zorganizować coś innego, coś przyjemnego i ładnego. Pierwotnie, w szerszym gronie. Kiedy jednak opuściłam sferę marzeń i wyobraźni na rzecz pierwszych przygotowań, zeszłam z liczbą osób do dwóch. A kiedy jeszcze doszedł do tego brak czasu, zwątpiłam całkowicie w powodzenie. Jednak, skoro jesteśmy sami, nic nie stoi na przeszkodzie by spróbować. Miało być w końcu kilka dni na przygotowania.
Dwa dni przed okazało się, że girlanda, nie tylko nie dojdzie na czas, ale także…nie została w ogóle zamówiona. A dzień przed… cóż nie mieliśmy jeszcze nic przygotowanego :)
Wieczorem stworzyliśmy lampki. Po drodze na wieś zrobiliśmy zakupy. Został jeden problem do rozwiązania. Stół. Nie chciałam żadnego normalnego. Żaden który mieliśmy nie pasował do mojej wizji (tak, życie z architektem to ciężka sprawa). W roli blatu widziałam stare drewniane drzwi.
Niestety blat musi na czymś leżeć. W czeluściach różnych szopek znaleźliśmy dwie ławki. Jedna długa, druga krótka. Ale czy to ważne ?
Nie, bo najważniejsze że podobnej wysokości !
Menu oczywiście szybkie i proste. Pstrąg, ziemniaczki oraz szparagi robione w folii. Do tego sałatka i bagietka czosnkowa.
Jednym słowem – rocznica uratowana !

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4301930_w

4301934_w

Drewniany blat z łuszczącą się farbą w kolorze grynszpanu idealnie stworzony pod talerze w kolorze miedzianym…

4301974_w
i kremowe dodatki.

4302013_w

4302034_w

4302024_w

ziemniaki_1_w

s_4_w

4302123_w

paleta_kolorow_w

Reklamy

3 odpowiedzi na “Rocznicowe mini Garden Party”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s