Plan 5-letni. Projekt: mieszkanie

Ponieważ szewc bez butów chodzi, tak ja do dnia dzisiejszego nie mam skończonego remontu. Można powiedzieć, że remont jest wpisany w mój plan 5-letni :)
Półtorej roku temu kupiliśmy mieszkanie. Postanowiliśmy, że wszystko w nim zrobimy sami i faktycznie trzymamy się tego do dnia dzisiejszego, z gorszym lub lepszym skutkiem. Podział był jasny. Ja – projektuję, Mąż- robi. Bywają potknięcia, bywają problemy, ale idziemy do przodu i jeszcze żyjemy :)

Dziś przedstawię Wam naszą łazienkę. Niewielkie pomieszczenie położone w samym środku naszego mieszkania.

Jednak zanim pokażę stan obecny… Tak wyglądał stan zastany :)

stare_seria_w

Z założenia miło być minimalistycznie i wygodnie. Miał być prysznic, odpływ liniowy i bateria z termostatem (‚must have’ mojego męża). Miało być też, najbardziej jak to tylko możliwe, przestronnie. Z tego powodu oczywistym było, że pralka musi zamieszkać w kuchni. Drzwi – przesuwne (to znowu moje ‚must have’ małego mieszkania). Plany wizualne były dwa, beton lub drewno. Ostatecznie drewno wygrało ! A w zasadzie płytki je imitujące. Fundusze – ograniczone :)

Prace nad łazienką trwały rok z mniejszymi i większymi przerwami. Czy jest skończona ? Nie. Czeka od pół roku na swój czas. Nie mniej jesteśmy już bardzo blisko finału :)

Zdjęcia oczywiście moje / photo by me /

3239341_w

Drzwi przesuwne, drugie życie desek szalunkowych.

3239348_w3239389_W

3239408_w

paleta-kolorow_w

Reklamy

2 odpowiedzi na “Plan 5-letni. Projekt: mieszkanie”

    1. Na razie sprawdza się idealnie (zwłaszcza do kąpieli Ore :)). Samo skuwanie starej wylewki i robienie nowej trochę czasu nam zajęło, ale mamy zrobione z dokładnością do cm :) Woda spływa tam gdzie powinna.
      Panowie pewnie źle obliczyli spadek lub źle wyprofilowali. Wbrew pozorom o dobrych fachowców, znających się na nowszych technologiach, bardzo ciężko :/

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s